Hakkımızda

Mustafa Kan

TANIMLAMAK TANIMANIN KATİLİDİR…

13.04.1980 yılında ADANA’da dört çocuklu bir ailenin iki numarası olarak doğan kardeşiniz ilk orta ve  lise öğretimini Adana  Seyhan’da muhtelif okullarda tamamlamıştır.1998 yılında dahil olduğum SAMSUN O.M.Ü Fen Edebiyat Fakültesi Matematik bölümünden 2002 yılında mezun oldum. O yıl yani 2002 yılı İlahiyat Fakültesi mezunlarından Hatice hanımefendi ile nişanlandım ve bir yıl sonra yani 2003’te de evlendim. Üç çocuk babası olarak 2003 yılından beri hala dersanecilik sektöründen maişetimi temin etmeye çalışıyorum.

İslami eğitimimin temellerini Adana’da atmakla beraber üniversite yıllarında maalesef bir hocaefendinin dizinin dibine oturma şerefine eremeden, aynı zamanda herhangi bir cemaatin terbiyesini alamadan spesifik yani şahsıma özel çalışmalarımla Kur’an Azimşşan’ın ve sevgili efendimizin elinden tutarak ilim dünyamı aydınlatmaya çalıştım. Bu anlamda asla kendimi icazetini kemale erdirmiş bir hoca sıfatıyla görmedim ve gördürmedim.

Onun için tüm nakısalığımla beraber bir çoban peygamberin bir neferi olarak İmam hatipsizliğime, İlahiyatsızlığıma ve icazetsizliğime rağmen huzurunuzda Rahman’ın dinine hizmetimden dolayı işgal etmemem gereken yeri işgal ettiysem bunu cehaletimizden bilin.

 Lakin yüreği İslamdan yana çarpan tüm müslüman kardeşlerimi ihram girmiş bir hacı misali görüp onların dostlukları,katkıları ve dualarıyla Hizmeti Kur’aniyenin müebbed talebesi olmaya devam edeceğiz biiznillah…

VESSELAM… VEDDUA